Pandora biżuteria

Firma Pandora zaczęła swoją działalność w 1982 roku, kiedy to para złotników – Winnie oraz Per Enevoldsen – postanawia założyć w Kopenhadze sklep oferujący biżuterię najwyższej jakości. Ze względu na unikatowe wyroby, Pandora zaczęła rozwijać się na arenie międzynarodowej, kolejno zaistniała w USA (2003 r.), Australii i Niemczech (2004 r.) oraz Wielkiej Brytanii (2005 r.). Dziś firma może szczycić się sprzedażą detaliczną w ponad 65 krajach na świecie.

pandora biżuteria

źródło: pandora.net

Pandora biżuteria – styl i unikalność

Pandora pozwala kobietom wyrażać własny styl oraz opowiadać najważniejsze historie ich życia. Może im w tym pomóc najbardziej rozpoznawalny element biżuterii Pandora – bransoletka charm. Ujrzała ona światło dzienne w 1999 roku, a jej wyjątkowość polega na możliwości łączenia ze sobą dowolnych zawieszek. Firma Pandora to oczywiście nie tylko bransoletki charm, to także pierścionki, kolczyki, naszyjniki oraz wisiorki, a wszystko wytwarzane z materiałów wysokiej jakości i ręcznie wykańczane. Wspomniani wyżej założyciele firmy Pandora marzyli, aby biżuteria wysokiej jakości dotarła do kobiet na całym świecie i  żeby każda z nich – dzięki niej – mogła wyrażać swój indywidualizm. Ich marzenie się spełniło, a co więcej – zapoczątkowało nową erę w dziedzinie biżuterii.

Pandora biżuteria – niegasnąca popularność

Pandora zyskała ogromne uznanie w wielu krajach, ponieważ charakteryzuje ją ponadczasowy styl – tradycja jest łączona z nowoczesnością, a wszystko dopełniają interesujące wzory. Biżuteria firmy Pandora kojarzy się z elegancją, wytwornością i radością życia, czyli z tym, o czym marzy większość kobiet. Także w Polsce bardzo popularne są wyroby Pandory, biżuterie tej firmy nosi wiele kobiet, powstały firmowe butiki, gdzie wielbicielki mogą kupować oryginalną biżuterie Pandory.

Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:

  • pandora biżuteria
  • bizuteria pandora
  • RSS
  • Newsletter
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter